- Komerční sdělení-udalosti

Nosným tématem letošní svatební výstavy v Nitře byla Folk nevěsta

Stejně jako loni, i letošní výstava představovala řadu různých...

Pět postupů, jak si vytvořit účes na párty

Pokud se chystáte na večerní akci, věnujte pozornost nejen...

Je masáž nefritovými válečky skutečný zázrak pro pleť

Trendy v péči o pleť se obvykle ubírají dvěma...

Jak připravit pokoj pro školáka

Prázdniny se nezadržitelně krátí a školáci brzy opět usednou...

Co dělat, aby to vašim dětem lépe myslelo

Léto se pomalu, ale určitě blíží ke svému konci...

Průsvitné materiály a kostky všude, kam se podíváte.

Únor se blíží své druhé polovině as ním se do finálního odpočítávání dostává i zima. Právě to je ten pravý čas, abyste se seznámili s hlavními tendencemi, které na vás v módě čekají toto jaro. Inspirujte se několika trendy, které uvádějí i velké magazíny jako Harper’s Bazaar či Vogue.

Barvou roku 2018 je jemná fialová, ale není to jediný pastelový odstín, který bude vládnout letošnímu jaru. Jemná růžová, vanilková, světle modrá i pistáciová. Nejčastěji se objevují na jarních kabátech, sakách, bundách a kalhotových kostýmech. Nejde o žádné překvapení, zmrzlinové odstíny jsou pro jaro jako stvořené.

Károvaný vzor, ​​drobné i větší kostky, barevné, šedé i v kontrastních kombinacích. Po páskech a tečkách, které vládly minulým sezónám, budou na výsluní právě hranaté vzory. Můžete je nosit nejen na kabátech a kalhotách, ale také na halenkách a šatech, tedy na oděvech, na kterých se tento vzor objevuje vzácněji. Specifikem nadcházející sezóny bude dokonce kombinace dvou či více kostkovaných látek v jednom outfitu.

Ani nahá, ani oblečená. Jaro 2018 přeje transparentním materiálům, které ve stejné míře zahalují i ​​odhalují. Pokud jste odvážnější, můžete krajku, šifon a síťované materiály zvolit jako základní stavební materiál outfitu, ale spokojit se můžete is méně explicitní verzí. Odhalená záda, krajkové rukávy nebo spodní lemy šatů a sukní.

Emilio de la Morena Spring/Summer 2018 ResortBritish Vogue
Pokud jste v minulé sezóně podlehli trendu výrazných volánů, nemusíte svého rozhodnutí litovat. Drobné i výrazné volány se na rukávech, spodních okrajích oblečení či výstřihech udrží i toto jaro. Jemné ženské halenky a šaty, casual košile či dokonce kabáty získávají díky volánům hravý a dívčí „šmrnc“.

- Komerční sdělení-udalosti