- Komerční sdělení-udalosti

Nosným tématem letošní svatební výstavy v Nitře byla Folk nevěsta

Stejně jako loni, i letošní výstava představovala řadu různých...

Pět postupů, jak si vytvořit účes na párty

Pokud se chystáte na večerní akci, věnujte pozornost nejen...

Je masáž nefritovými válečky skutečný zázrak pro pleť

Trendy v péči o pleť se obvykle ubírají dvěma...

Jak připravit pokoj pro školáka

Prázdniny se nezadržitelně krátí a školáci brzy opět usednou...

Co dělat, aby to vašim dětem lépe myslelo

Léto se pomalu, ale určitě blíží ke svému konci...

Princezny vyhráli nad elegancí v oblecích

Udělování cen Grammy Awards nazývají také největší nocí v hudbě. Výroční šedesátý večer se letos poprvé po patnácti letech přesunul ze západního pobřeží do newyorské Madison Square Garden, kde se objevila i ta největší hudební jména.

I letošní ročník šlo primárně o oslavu hudby, ale Grammy využili přítomní interpreti i na to, aby upozornili na problémy týkající se přistěhovalecké politiky, držení zbraní, zneužívání moci a opět i sexuálního násilí.

Svými vystoupeními na něj vzkázala například zpěvačka Kesha, která v obklopení svých kolegyň předvedla jedno z nejsilnějších vystoupení večera, Lady Gaga a také Janelle Monaé se svou promluvou publiku, ve kterém uvedla, že trpělivost žen v souvislosti s obtěžováním, diskriminací a nerovností již je na konci .

Bílé růže na znak podpory
Podporu hnutí Time’s Up, které je pokračováním hnutí #MeToo a je zaměřeno na boj proti sexuálnímu obtěžování, vyjádřili mnozí hudebníci a hudebnice i tím, že se na červeném koberci objevili s bílou růží v ruce nebo na oblečení. Pánové ji měli nejčastěji připnutou na sakách, dámy ji drželi v rukou.

Mnohé z přítomných žen na červeném koberci na sebe poutaly pozornost zejména princeznovskými róbami, často is objemnějšími sukněmi či vlečkami, mezi nimi například zpěvačka Lana Del Rey v romantické krémové róbě z dílny Gucci, Lady Gaga v černých mohutných šatech Armani či Rita & Russo černých šatech odhalujících nohu.

Druhou alternativou, ve které se dámy během nedělního večera Grammy objevily, byly rafinované a stylové kalhotové kostýmy. Zpěvačka Janelle Monae sáhla po květinovém z dílny Dolce & Gabbana a například Anna Kendrick předvedla štíhlou postavu v šedém Balmain kostýmu s odvážným výstřihem.

- Komerční sdělení-udalosti